Kto sme a čo Vám vieme ponúknuť?

Dlhodobé skúsenosti

Sme špecializovaná telekomunikačná firma a na trhu pôsobíme od roku 1991. Dodávame všetky odbory telekomunikačných činností a montáže súvisiacich technológii.  Dlhodobo sa špecializujeme na digitálne technológie, optickú komunikáciu a zabezpečenie majetku či osôb.

Kvalifikovaný tím

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní, s dlhodobými skúsenosťami v oblasti slaboprúd, projektovanie, technický rozvoj a montáž. Máme odborníkov na telekomunikačné a dátové komunikácie, zabezpečenie objektov proti násilným narušeniam a požiarne signalizačné zariadenia. Kvalifikáciu si rozširujeme absolvovaním odborných seminárov a skúšok, ktoré sú doložené uznávanými certifikátmi.

Kvalitné technológie

Spolupracujeme s renomovanými spoločnosťami. Telekomunikačné technológie nám dodávajú Alcatel-Lucent a Panasonic. Kamerové, zabezpečovacie a poplachové systémy PSN (EZS). V oblasti kancelárskej techniky spolupracujeme s dodávateľmi Konica Minolta, Panasonic, HP a OKI.

Sme rýchli a flexibilní

Našou výhodou je okamžitá reakcia na prevádzkové potreby zákazníka. Investičné akcie sme schopní realizovať variabilne a operatívne. Nezanedbateľná iniciatíva našich zamestnancoch vychádza z priamej účasti na kvalite vykonaných prác a plnení termínov.

Môžeme sa pochváliť mnohými referenciami vo všetkých odboroch našej činnosti.